Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530-as telefonon...

Nokia Lumia 530-as telefonon elfelejtettük a jelszót. Mi a tehendő?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek van az a telefonja, de elfelejtette a jelszavát... Van egy tippem, hogy mi lehet, de nem merem beírni, mert akkor 2 napot kell várni, hogy újra fellehessen oldani. A hard reset nem működik. Szerintem elkéne vinni szervízbe, de az öcsém nem meri megmondani anyuéknak, mert fél, hogy lelessz szídva. De szerintem azért is jó lenne, ha elvinnénk szervízbe, mert ha baj van, akkor tudjon engem vagy az anyut hívni. Nem szeretném beárulni, mert akkor meg én leszek a rossz tesó, de lehet, hogy inkább azt teszem, de az ő érdekében.

Tényleg csak a szervíz a megoldás, vagy van másik megoldás?

Ui.: olyat próbáltam a hard resetnél, hogy kikapcsolom, bekapcs gomb és halkító gomb egyszerre, hangosító, halkító, bekapcs, halkító. De amikor megnyomom a hangosítót akkor eltűnik a felkiáltójel és bekapcsol és ugyan ott tartunk..



2015. szept. 25. 22:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!