Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan kerdesem lenne hogy...

Egy olyan kerdesem lenne hogy kaptam egy iphone 6ot és a hivasnaplóm tele van idegen számokkal amiket sem én nem hívtam sem ők engem mi lehet a dolog hátterében?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy lopott a teló vagy elhagyott - mindenesetre használtat kaptál
2015. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én bontottam ki a csomagolásból mar több mint 3 hónapja meg van és eddig nem csinalta ezt
2015. szept. 26. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapja van meg és most vetted észre hogy tele van a hívásnaplód?
2015. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem működik, valaki téged átvágott de rendesen, te bontottad ki a gyári csomagolásból? pl besasszéztál a t-mobilba és kifizetted és megvetted, és úgy hoztad haza és 3 hónap utn ezt csinálta, vagy ismerős adta neked hogy "tök új", vagy aluljárós tag vagy sarki fűszeres?.... Egyet tennék most de azonnali hatállyal. iphone keresése appba belemennék. ott az apple id... Írd le hogy mi történik.
2015. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!