Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend g620s mobilba...

Huawei ascend g620s mobilba nagyobb sim kártya kell vagy ki kell belőle törni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ilyen furán, mert van ahol mini van ahol micro simnek nevezik. A lényeg, hogy nekem régebbi sim kártyám van amiből még nem lehet kitörni max levágni

2015. szept. 26. 07:54
 1/5 anonim válasza:

Létezik egy kisajtoló szerszám, ami minden valamire való mobil üzletben van. Ez megoldja a problémádat. Vagy sim csere, általában ingyenes a szolgáltatónál.


[link]

2015. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem sima feltöltős és azt mondják, hogy domino sufre nem cserélhetem. Úgy akartam, hogy ugyan az legyen a számom, pinkód és a pénz is átmenjen
2015. szept. 26. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
"van ahol mini van ahol micro simnek nevezik." - a mini sim és a micro sim nem ugyanaz! A nagyon régi nagyobb méretű miatt, ami már nincs, az miatt nevezik hivatalosan mini simnek azt, ami neked is van, a micro sim mégkisebb! A G620s-be micro sim kell, nem baj, ha nem lehet belőle kitörni, tökmindegy melyik szolgáltatónál vagy, mindegyiknél levágnak belőle ilyen "telefonfüggő esetben" , ez elég indok nekik, főleg a dolguk is egyszerűbb, mint ha másik kártyát adnának ugyanahhoz a számhoz!
2015. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de kártyával együtt adják akkor is levágnak egy másik kártyát?
2015. szept. 27. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy melyik a mini, micro, nano, de egyes emberek szeretnek azzal kötekedni, hogy a micro és mini ugyan az ezért gondoltam így a kötöszködőknek érthetőbb
2015. szept. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!