Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a Lenovo A5000...

Palotás Imre kérdése:

Hogyan lehet a Lenovo A5000 telefont Android 5. 0.2 Lollipop verzióról Android 4.4.2 KitKat verzióra visszaállítani?

Figyelt kérdés

A telefonom néhány hete átállt az új verzióra. Lehet, hogy megkérdezett, de a fene gondolta, hogy ez ennyire vacak lesz. Elemi dolgokat elrontottak. A gyári adatok visszaállítása sajnos nem úgy működik, ahogy az ember gondolná. Nem a 4.4.2-t, hanem az 5.0.2-t hozza vissza.


Egyik kérdésem, hogy m a Firmware verziószáma (Build szám) a Magyarországon forgalmazott készüléken a 4.4.2-nek. Találtam egy orosz nyelvű oldalt, ott van egy verziószám. Egy sokféle firmware-t tartalmazó oldalon (androidxda pont com) két másik van. De arról meg többen panaszkodnak (itt: [link] , hogy a downgrade után úgy lelassul a swipe, hogy a készülék már csak papírnehezéknek alkalmas.


A másik kérdésem, hogy tud-e valaki valamilyen használható trükköt a visszaállításra. Angol, vagy német nyelvű link is megfelel.



#Lenovo A5000 #A5000 #Android 4.4.2 KitKat Downgrade
2015. szept. 26. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszaállítani. Nem az miatt lassult le a telód, hanem valami rossz app miatt. Egy gyári visszaállítás megoldja a gondodat.
2015. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom.:( Nagyon kéne mert már depressziós vagyok miatta.
2016. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Te olvasol is, vagy csak írsz?

Először is nem írtam, hogy lelassult. Nem lassult le, csak idegesít. Korábbi jó megoldások elvesztek, mások kényelmetlenebbé váltak.

Amit a lassulásról írtam, olvasd el még egyszer! Azt mások panaszolták, és ők sem amiatt, hanem a downgrade után, ha tudod, hogy az mit jelent.

Másodszor megírtam, hogy a gyári adatok visszaállítása nem működik. Erre meg azt javaslod a gyári visszaállítást. Bravó!!!

2016. jan. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!