Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom képernyője,...

Macy@ kérdése:

Betört a telefonom képernyője, de minden működik rajta. (Samsung galaxy grand duos GT-i9082) Digitizer kell vagy sima üveg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónapja tört be a telefonom, mert kiütötték a kezemből. Eléggé betört, a bal oldala olyan, mintha pókhálós lenne... de minden működik rajta; mindent érzékel, még az alsó érintőgombokat is. Azt tanácsolták nekem, hogy rendeljek hozzá egy üveget és csak utána vigyem el szerelőhöz( tehát viszem az üveggel együtt, csak kicserélik nekem és kész), de sajnos nem tudom, hogy mit kell keresnem. A digitizer mit jelent? Köszönöm előre a válaszokat! :)

19/L



2015. szept. 27. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos amit te viszel oda alkatrészt azt nem rakják be, vagy ugyanannyit kérnek mintha ők adnák (egyébként ugyanazt a kínából rendelt alkatrészt), és nem sima üveg kell hanem digitizer, az az érintésérzékelő, még a kijelző előtt


ha kicserélték azonnal vegyél rá valami kijelzővédő edzett üveget, pl. [link]

2015. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. szept. 28. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!