Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen biztonsági megoldáso...

Ti milyen biztonsági megoldásokat használtok telefonon?

Figyelt kérdés

- be jelen kezdtek e a fő email címetekkel

- van e kód a képernyő záron

- azzal az e-mail címmel vagytok e regisztrálva különböző helyekre amivel be vagytok jelentkezve rajta ?


2015. szept. 28. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
nem féltek, hogy minden profilotok úszik ha eltűnik vagy ellopjak ?
2015. szept. 28. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem van egy alternatív email címen, telefonon mindig azzal vagyok bejelentkezve, azon semmi fontos nincs. Képernyőzáram mindig is volt, és mindig is lesz, sztem biztonságos. neeem másik email címmel vagyok bejelentkezve például gyakorikérdésekre, mint telefonon. És nem féle, hogy ha ellopják mi lesz. Arra van a képernyőzár... :)
2015. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
titkositassal vagy csak siman ?
2015. szept. 28. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A képernyő PIN kóddal van zárva, a kód megadásánál pedig a számok véletlenszerű elrendezésben jelennek meg. Emellett a telefonon tárolt adatok titkosítva vannak, az adb és a root tiltva van. A rendes e-mail címemmel is be vagyok jelentkezve, és azzal is, amit a neten használok.


Emellett folyamatosan nyomon is tudom követni neten keresztül, ha épp be van kapcsolva.

2015. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ezt a pint barmikor ki be lehet kapcsolni ?

vagyis ha beállítottam, utána ki tudom szedni hogy ne legyen ?

ha elfelejtem, akkor netten keresztül kilehet oldani ?

2015. szept. 28. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hagyom el, ennyi a titok. 10 éve működő mődszer.
2015. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

"- be jelen kezdtek e a fő email címetekkel "


Soha


"- van e kód a képernyő záron "


Nincs


"- azzal az e-mail címmel vagytok e regisztrálva különböző helyekre amivel be vagytok jelentkezve rajta ?"


Semmilyen helyre nem jelentkezek be e-mail címmel a telefonról.

2015. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!