Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Opt out reklám Androidon?

Opt out reklám Androidon?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan felugrik a telefon képernyőjének tetején egy reklám téglalapban, az alsó sarkában Opt out felirat van. Valaki találkozott már hasonlóval? Hogyan lehet eltüntetni? Eléggé zavaró, eddig nem volt ott, tegnap jelent meg.
2015. szept. 28. 19:12
 1/6 Neuhauser László ***** válasza:
vagy vírusod van, vagy értelmetlen alkalmazásod
2015. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DjImipapa ***** válasza:
Elvileg valami app része, reklámféleség....próbáld az airpush alkalmazással tiltani:)
2015. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kriszta0628 válasza:
Nekem az sem segít. Nekem is ez a gondom a telefommal. Valami más megoldás van rá szerinted?
2015. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de egyik sem vált be. Vírus nincs rajta, az biztos.
2015. szept. 29. 21:04
 5/6 DjImipapa ***** válasza:
Visszaállítás gyárira....
2015. szept. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is akkoriban jelent meg,amikor írtad a kérdést. Nagy küzdelmek árán tegnap este sikerült eltüntetnem. Nálam a Prémium HD háttérképek alkalmazás okozta, letöröltem,azóta nincs reklám.


Először próbálkoztam a reklám szűrő alkalmazásokkal,napokig olvasgattam,kipróbáltam mindent,amit ajánlottak, egyik sem oldotta meg, nem is találta a "hiba" okát. Majd a Google beállítás/Hirdetésnél bepipáltam,h ne küldjön érdelődésen alapuló hirdetéseket, plusz még a hirdetési azonosítót is lecseréltem, napi többször, hát ennek ellenére is jött.


Mivel SD kártyán tárolom az alkalmazások nagy részét, azt leválasztottam, és akkor nem jött a reklám. Így biztos lett,hogy alkalmazás okozza, egyébként vírusírtók sem találtak semmit. Azzal szórakoztattam magam,h 5ösével elkezdtem a telefonra átmásolni az alkalmazásokat,mindegyik után leválasztottam az SD kártyát, és amikor leválasztott állapotban is jött a reklám, csak az 5ös blokkból kellett rájönnöm,h ki okozza a kellemetlenséget.

Tudom elég macerás a dolog,de jobbnak találtam,mint egyesével uninstallálni meg vissza.


Az érdekesség számomra,h ez az alkalmazás már egy éve a telómon volt, arra tudok gondolni,h vmelyik frissítéssel jött.


Remélem a történetemmel tudok segíteni vkinek.

2015. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!