Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinál így a DU Speed...

Miért csinál így a DU Speed Booster? A játék amiket letöltöttem mod apk azokat vírusosnak észlelte, míg a virustotal nem.

Figyelt kérdés
Virustotal-al átvizsgáltam az apk fájlt, nem talált semmit. Legyen szó mod-olt vagy normál játékról. Hiába nem talált a virustotal semmit, a Du Speed Booster még is vírusosnak jelezte ezeket a játékokat. A telefonon ezután átfuttattam az avastot, kasperky-t, avira-t, egyik sem észlelte a mod apk játékokat vírusosnak.
2015. okt. 2. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert módolt játékok, de egy másik vírusirtóval is meg kéne vizsgálni azokat. Egyébként én nem kedvelem az ilyen módolt játékokat, mert nincs benne semmi izgalom. Millió pénzed van, így pedig élvezhetetle az egész számára. Én úgy vagyok vele, hogy ha nagyon muszáj akkor megpróbálom egy kicsit átírni az értéket game killerrel, de legtöbbször nincs rá szükségem.
2015. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sok más vírusírtóval is átvizsgáltam a telefonomat, azok nem észleltek semmit. De ezt le is írtam a kérdésemben.
2015. okt. 2. 10:05
 3/14 A kérdező kommentje:
Avast, Kaspersky, Avira, Avg -ezekkel is átnézettem semmit nem találtak.
2015. okt. 2. 10:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet, amit mondtam, hogy nem hiteles forrásokból telepítetted ezeket a játékokat, arról már nem is beszélve, hogy bele piszkáltak az APK fájlban. Esetleg még annyit tehetsz, hogy utána nézel, hogy más is panaszkodott már erre vagy te vagy az első.
2015. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem találtam ezzel kapcsolatban semmit. De akkor ha a többi vírusírtó sem talált semmit, telepítés előtt átnézettem virustotallal semmit nem talált, akkor attól hogy a játékba belepiszkáltak nincsen baja?
2015. okt. 2. 10:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, mert bele tudnak rejteni forrás kódokat, de az már megint más kérdés, hogy milyen adatokhoz tudnak hozzáférni. Én azért sem szeretem az ilyen appokat.
2015. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne szedjek le ilyen játékokat?
2015. okt. 2. 10:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam ilyen, csak mondom, hogy nem megbízhatóak az ilyen appok, viszont mindenki azt csinál, amit akar. De ha nem jelez a vírusirtó, akkor azt hiszem nincs miért aggódni. Egyébként ez a DU Speed Booster teljesen felesleges csak a memóriát foglalja. Nekem jobban bejön az SD Maid abból is a prémium verzió.
2015. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De pl. a kaspersky meg a DU Speed Booster-t írja vírusnak.
2015. okt. 2. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Hátha a kaspersky jelez akkor csak vírus van rajta, nem?
2015. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!