Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core Plus...

Samsung Galaxy Core Plus újratelepítés?

Figyelt kérdés

Mikor kikapcsolom a telefont, majd a hangerő le + középsőgomb + kikapcsolás gomb kombinációt benyomom, aztán egy hangerő fel gombot nyomok, akkor most újratelepíti, vagy letöltésmódba rakja?

És ez mennyi idő körülbelül?



2015. okt. 4. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a LE helyett a fel kell és pár perc újraindul és kész.
2015. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Download módba léptem be akkor, akkor most mi a teendőm?
2015. okt. 4. 15:38
 3/7 Norbi658441 ***** válasza:
én download módból úgy lépek ki,hogy kiveszem az akkumlátort,de a Gyári beállítások visszaállítását eltudod érni a beállításokban is!
2015. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha újraindítom, akkor rajta marad a szoftver(formázott), vagy valami hibakód fogad?

Illetve kb mennyi idő, mire "betölt", ez a download mód?

2015. okt. 4. 15:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvastam pár témát, igazából csak rootolni akarom(1progihoz), hogy ha usb-n rákötöm a gépre a telefont, akkor, a telefonon is tudjak letölteni dolgokat, wifi, adatkapcsolat nélkül.
2015. okt. 4. 15:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés, ha újra indítom, nem lesz semmi baja a személyes adatok vesztésén kívül?
2015. okt. 4. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

A Download mód akkor kell ha összekötöd a PC-vel és úgymond rátöltöd egy programmal mint az ODIN a szoftvert új firmware-t.

Nyugodtan kikapcsolhatod vagy akku kivesz visszatesz ahogy mondták.


Ez nem törli az adatokat csak a hard reset.

2015. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!