Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPROTECTOR tempered glass...

XPROTECTOR tempered glass kijelzővédő üveggel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A netes videótesztek alapján korrekt cuccnak tűnik, és bár nem olcsó, még mindig kifizetődőbb, mint az iPhone kijelzőjét cserélni.

Ami érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata: mi a különbség a 0,20 és a 0,33mm-es változat között (a 2000 forintin kívül). Strapabíróbb a vastagabb? Vagy tök egyformák?

Tényleg teljesen átlátszó, nem vesz el a fényerőből?



2015. okt. 4. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 0,33 mm-es van, teljesen átlátszó semmit nem ront a kijelző fényerején. Amúgy szerintem a 0,33 mm-es sokkal strapabíróbb bár ezt nem nagyon tudom mivel még csak ez az elő ilyen kijelzővédő fóliám.
2015. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100%-ban ugyan az a véleményem, mint az elsőnek.


Nekem is 0,33m-es van, eddig egyszer "repedt" meg egy kicsit a fólia a bal felső sarkán, de csak pár millimétert, miután másfél méterről megkóstolta a padlót.

2015. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is xprotector üveg van az iphone-on, de olyan mintha nem is lenne rajta semmi

itthon ez a legjobb kapható cucc, a kínai meg az ebay mindig lutri

https://www.youtube.com/watch?v=VzRH_Pel0HE

2015. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!