Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a kettő között?

Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Tönkrement az USB-m(kábeles), és lehet választani, hogy utánrendelt, vagy gyári USB-t veszek. Iphone 4S-hez kell, de nem tudom, hogy ez mit befolyásol. Már holnap szeretném megvenni, mivel így nem tudom tölteni, szóval aki tud segíteni, örülnék, ha minél hamarabb válaszolna :) köszi :))

2015. okt. 6. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
*Utángyártott. Igazából a különbség csak annyi hogy az utángyártottat nem az apple gyártja ezáltal gyakran előfordul hogy az anyaghasználata tapintása gagyibbnak hat, ugyanakkor az ára sokkal kevesebb mint az eredetinek. Működésükben semmi különbség nincs
2015. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, és a hasznos infókat :)
2015. okt. 6. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

kabelnel mindegy, de peldaul a kockanal, amit ugye a falba dugsz, ott mar ne vegyel gagyi utangyartottat

amit mi eBayen vettunk olcson kinabol csak 1A-val tolt, mig az eredeti 2Aval, vagyis ketszer olyan LASSAN tolti a telot.


Kabelnel mindegy milyet veszel, de ha sokat cibalod hamarabb megtorik, mint az oridzsi.

2015. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem a töltőfejjel van a gond, hanem az USB volt rossz, vagyis abból kijött a kábel. Nem cibáltam, csak amikor táborban voltam még nyáron olyan volt a konnektor hogy az ágy mögött és ott törhetett meg, mert kicsi hely volt és olyan furán állt amikor bedugtam :DD ott ment tönkre. De most már vigyázok rá :D köszi ezt a segítséget is :)
2015. okt. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!