Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, ha Iphone 4s IOS...

Az normális, ha Iphone 4s IOS 9 alatt 2 órás használati időt produkál?

Figyelt kérdés

Mindig figyelem, hogy mennyi időt bír ki egy töltéssel és például most 2 óra 14 percet ír ki használatnak, készenlétnek pedig 19 óra 29 percet. Egész nap szinte alig használtam, megnéztem rajta pl. az Instagramot (de azt se sokáig), a Messengeren beszélgettem egy kicsit (összesen 22 percet ír ki). Az igaz, hogy ment a mobilnet is, de ahol volt wifi, ott inkább azt használtam.

Szerintem ez egyáltalán nem normális, hogy egy fél napot nem bírna ki, ha tényleg igénybe venném a telefont. Mit lehet ilyenkor tenni?



2015. okt. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Normális. Az ájfónban sem aranytömbök szolgáltatják a delejt, hanem épp olyan lítium cellák, amik a legutolsó kínai telefonban vannak.

Cserélni kell, ha elhasználódtak.

Vagy megkeresni steve jobbst, hogy nem ezt ígérte.

2015. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar az 9 es rendszer ismerosomnek 5s e van az mondta fél napja csak netezik meg minden és alig merül erre fél orával késobb tol 1 képet és kapcsol a telefon mert 40%rol 1 re esett le
2015. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es az nem rendszerhiba, hanem érik neki az akksicsere. gondolom miután feldugja a töltőre, kis idő múlva ismét 40%-ot mutat.
2015. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdésre válaszolva szerintem normális, plána ha 3G-n volt állandóan. az egészen jól szívja az akksit, ami 4S-ben eléggé alul is van tervezve. az én 5S-em sem bírt nagyon 3-4 aktív órát, ha 3G-n/LTE-n neteztem. amióta váltottam 6-ra, na azóta egészen durva...az az 5-6 órát simán kibírja intenzív használattal, készenlét meg simán megvan a 2,5-3 nap, ha alig használom.
2015. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!