Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 6P (ár) vagy Nexus 6?

Nexus 6P (ár) vagy Nexus 6?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az új Nexus 6P, mivel most is Nexus 5-öm van. Még sajnos nem kapható nálunk, ezért szeretném kérdezni, hogy itt magyarországon szürke importba körülbelül mennyibe fog kerülni? Vagy nagyon drága lesz ahhoz képest mint amit tud? Még a Nexus 6-on gondolkoztam. Jobban megérné azt megvenni 125 ezerért? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 10. 00:19
 1/4 anonim válasza:
Szia, jelenleg Nexus 4em van, 2,5 éve problémám nincs vele, kinézetre is úgy néz ki mint aki új lenne, mégis a szemem kívánja ezt az új generációt. Mikor megtudtam hogy jön az új adag nexus én is elkezdtem nézegetni a dolgokat. Nézegettem az árazást, a nexus 4 újonan 80 (már ahol lehet kapni) az 5 98 körül van, gsm üzletekbrn meg már lehet kapni 118ért 6ot. Az árazás még nem jelent meg, de varhatóan 160 körül lesz az 5X, külföldi árakat nézve a 6P olyan 200-250 között fog mozogni. Namost ez olyan **** túlárazottságot jelent még egy általam is istenített készülékért is amin nem nagyon érdemes agyalni. Én azt mondom hogy várd meg hogy megjelenjen itt is a 6P, de nagy reményeket ne fűzz hozzá, okosabb a 6osnál, de nekem nem szimpatikus ez a belerakok egy két új dolgot és évente kiadok egy új telefont 100ezerrel drágábban. A nexus 4em még mindig szupergyors, lehet egy picivel gyorsabb a nexus 5 és lehet sokkal gyorsabb a nexus 6, de nem ér 100ezret a 6os és a 6P közötti fejelsztés. Nekem feltűnő lenne a változás, meg is érné, összességében azt mondom, vard meg higy megjelenjen az ára, hátha olcsóbb lesz picivel emiatt a sima 6, aztán csapj le rá :) én így fogok tenni. (Bocsi a hosszú monologért, de szerettem volna ha megérted a gondolatmenetemet)
2015. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már beszereztem egy nexus 6-ot és egyszerűen imádom! :D
2015. okt. 25. 10:15
 3/4 Fodi97 válasza:

Üdv én is a N6 és 6P között gondolkodom.


Nincsenek már meg a kezdetleges hibái a 6nak?

2015. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az akksi hibát, meg a többit már kijavították, eddig tökéletes a telefon :)
2015. nov. 14. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!