Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot válasszak?

Milyen tokot válasszak?

Figyelt kérdés
Lg Lfino (d290) telefonom van. Eddig egy mintás szilikon tok volt rajta, de sajnos lekopott. Újat szeretnék venni, de nem tudok dönteni. Gondolkodtam egy nyithatós tokra, de attól félek, hogy nagy és vastag, és nem fogom tudni zsebre rakni miatta a telefonomat. Aztán van a ClikCirkle (vagy mit tudom én hogy kell írni) tok is, ami, hát nemtudom, hogy mennyire egyszerű vele a telefon kezelése, meg hogy egyáltalán jó e valamire, érdemes-e megvenni. Ha mástnem marad a sima egyszínű szilicon tok. Szerintetek mi éri meg a legjobban? Melyik a leg tartósabb, leg praktikusabb? Esetleg valami tapasztalat? Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :)

2015. okt. 10. 11:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírás miatt, telóról vagyok :D
2015. okt. 10. 11:45
 2/3 anonim válasza:
2016. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a műanyag, két oldalon védő tokokat nem igazán ajánlom. az csak akkor jó ha nem szoktad leejteni, mert amúgy az alja és a teteje nincs védve.

a kinyitható tokokat nem szeretem, túl sokáig tart kinyitni stb.

a legjobb szerintem a szilikon tok és a műanyag/alumínium&szilikon tok. most is ilyen van a telefonomon. ez is nagyon jó (bár vastagabb mint a sima szilikon), de az erősebb tartású szilikont is szerettem.

2016. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!