Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-as telefonom...

Nokia Lumia 520-as telefonom kiadja, hogy tölt de még mindig nem bírom bekapcsolni se, mit tegyek? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Most kaptam vissza pár hete nem volt használva, tegnap elkezdtem tölteni de még másnapra se változott, kiadja azt, hogy tölt de nem birom bekapcsolni és már két napja nem akarja feltölteni, még mindig piros a töltöttségi szintje!!!

Mit tegyek?? Segítsetek sürgős :o



2015. okt. 10. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kitől kaptad vissza?

Szerintem vagy a töltö, vagy az akku, vagy a mobil, nem jó.

2015. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyik haveromnál volt kölcsönbe de mivel most ő vett magának másikat nekem meg tönkrement így visszakaptam.. nem tudom mi lehet vele szervízbe volt tegnap mentem el érte ott a srác még betudta kapcsolni meg tudtam használni is, miután be raktam a sim kártyár ujra be akartam kapcsolni de nem ment azóta sem
2015. okt. 10. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!