Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a kijelző mennyire lehet...

Ez a kijelző mennyire lehet eredeti?

Figyelt kérdés

Sajnos betörött a Samsung grand 2 esem kijelzője. Ezt a darabot néztem ki magamnak, de nem tudom mennyire lehet "original", valakinek van tapasztalata ezen a téren?

Mert néztem németországból is hozzá egy "original" kijelzőt ami 13000Ft ba kerül. Nem tudom hogy a német azért lehet e drága mert ők is beszerzik innen és hasznot raknak rá vagy ez is eredeti LCD kijelző lehet.

Válaszokat előre is köszönöm!


Kínai olcsóbb:

[link]


Német drágább:

[link]



2015. okt. 10. 13:17
 1/2 Attila 2 t válasza:
nyugodtan vedd meg... nekem grand primebe vettem es szep kepet adott csak full ugyanazt vedd.. en duost rendeltem es vastagabb volt nem ment ossze teljesen..
2015. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem véletlen vettem samsungot a gyönyörű képe miatt, nem szeretném nem vissza kapni, ezért kérdezem. Remélem ugyan azt küldik G7102-m van ennél is azt írja, de hallottam hogy a kínai teló kijelzők amik nem eredetiek, fakó silány a képük.
2015. okt. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!