Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon keresek, tanácsokat...

Telefon keresek, tanácsokat kérek mert eddig csak befürödtem. Milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Amit keresek, az kb. 30 ezer ft körül mozog, dual sim, 1 gb ram legalább és ne halljon meg fél év alatt. Most jelenleg egy alcatel pop c7 telom van,de fogja magát újra indul, lefagy. Nem értek annyira a telefonokhoz.

Eddig akármilyen telefont választottam nem bírta sokáig 1 évig sem. Nem akarok drága telefont, venni szerintem azért normális áron is lehet jót venni csak én még nem találtam meg.


2015. okt. 12. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Op3n Dott. Hogy meddig bírja, az kérdéses. Azt mondják 30 alatt Lumiát kell venni.
2015. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből én egy Lumiát vennék.

A WindowsPhone elég stabil oprendszer, nem kell hozzá 1 giga RAM, hogy normálisan működjön. Mondjuk a 30e elég sovány, ennyiért újat nem kapsz, viszont használtat jó állapotban igen, pl. itt van kapásból ez:

[link]

20-ból megvan, ha jól látom, még gari is van rá.

Nekem egy olcsóbb modell volt, az nem volt dual simes, de ennél gyengébb hardverrel is jól működött, nem fagyott le.

Vagy ha nem annyira fontos a két kártyás opció, akkor egy iPhone 4S használtan.

2015. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!