Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utálom a 8.1es Windows Phonet,...

Utálom a 8.1es Windows Phonet, gondoltam frissítek win10re, ám rossz véleményeket olvastam. Már letöltöttem, de nem települt, viszont írja, hogy napokon belül automatikusan fog ez történni, mit tegyek, ha nem szeretném? Hogyan, honnan törölhetem?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Buta vagy, az a max amit tehetsz.

Amit te letöltöttél, azaz regisztráltál az insider programba még nem jelenti azt, hogy a win10et kapod meg, ugyanis a w10 mobilokra frissítés formájában majd csak december környékén fog érkezni.

Addig amit te telepítesz, egy béta verzió.

2015. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy béta, főleg ezért szeretném időben letörölni még csírájában. Nincs valami lehetőség rá? Mert egyelőre állandóan elhalasztgatom a frissítést.

Egyébként igazad van. Buta vagyok, hogy ezt a telót vettem meg. Maradnom kellett volna a jó kis Andoridnál... Ez borzasztó.

2015. okt. 13. 19:59
 3/8 anonim válasza:
Sajnos nem tudok lehetőséget rá,de a véleményírók nem hazudnak.
2015. okt. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elkéstem, de azért köszönöm szépen... Ma hajnalban frissítette magát. És meg is halt szerintem. :"D mármint nem jön be a képernyő... Tök sötét, ha megnyomom az oldalán a gombot, 2 fokkal világosabb lesz a sötétség, de semmi reagálás. Szívesen kivágnám az ablakon. Hogy lehet ilyen kakát csinálni... És borzasztó undorítónak tartom, hogy ennyire akaratosan rám telepszik a microsoft mindenben. Egy csomó egyszerű doglot - gmail, google naptár, kinyírta a frissítés, és szépen betette a saját szar outlookját. Gyűlölöm. Senkinek sem ajánlom, de ezt decemberig, a teljes verzióig biztosan nem lehet kibírni. Most valahogy megpróbálom visszaaplikálni a régit... Remélem nem veszítek el túl sok mindent róla...
2015. okt. 16. 08:35
 5/8 Boda Gergő ***** válasza:

Ba meg, nem a Microsoft a hülye, hanem te: TE raktad fel a béta TESZT verziót. Ha nem tudsz angolul, és tök hülye vagy a ROM-oláshoz, akkor mi a bránerért állsz neki?


A béta pont azt jelenti, tele hibával amiket még fel kell tárni és javítani kell ahoz, hogy a mezei hülye gyerek is tudja használni.


Paskold meg a saját vállad.


*Googlén keres rá ezek valamelyikére Lumia Recovery tool vagy Microsoft Phone Recovery tool.


Töltsd le magyar nyelvű ha mázlid vagy és pontról pontra követed az utasításait lehet képes lesz helyre állítani a telefon gyári 8.1-es szoftverét.

2016. márc. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na-na-na, ez azért elég csúnya volt.

Pontosan tudtam, hogy béta, telefonfüggő hogy melyiken hogy viselkedik, de senki nem írta azt, hogy utána nem tért magához a telója, vagy azokat a hibákat tapasztalta, mint én. Feltettem, mert azt olvastam, hogy könnyebb lesz a kezelése, sőt talán még androidos appokat is lehet futtatni vele. Androidról váltottam, és borzalmasak voltak az első tapasztalataim a windows phone-nal. Gondoltam ennél rosszabb már nem lehet, szóval lássuk a bétát. Aztán de, rájöttem, lehet ez még gányabb.

Most meg még mindig izgulok, hogy lesz-e egyáltalán 10-es erre a vacakra.

Egyébként utána gond nélkül visszatettük a gyárit, de így is egy kalap trágya az egész. Szeptember óta van meg, de még mindig utálom. :(

köszi azért.

2016. márc. 16. 18:02
 7/8 Boda Gergő ***** válasza:

Bocs, nem akartalak "bántani". A béta pont ezt jelenti, lehet hogy 100 emberből 99-nek jól megy és te vagy az 1 akinél produkálja magát. lehet, hogy az adott telefonon is jól megy 10 emberből 9-nek és csak nálad van gondja.


Örülök , hogy sikerült felélesztened a telódat.

2016. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Boda Gergő ***** válasza:

Tipp: kijött a Windows Mobile 10 néhány készülékre. Ezekre már nem próba verzió. ezzel a szoftverrel tudod ellenőrizni, hogy van -e hivatalos 10 Windows a telefonodra:

[link]

2016. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!