Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha iPhone 6-ra akarok biztosít...

Ha iPhone 6-ra akarok biztosítást kötni iStyle-ban azt akkor is tudok, ha telenornál vettem a telefont?

Figyelt kérdés

[link]

Itt azt írják,hogy 1,5év az 7990 Ft. Ez lehetséges? Ez egyszeri alkalom?



2015. okt. 13. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, biztosítást tudsz rá kötni, akármilyen szolgáltatófüggő és igen, 1,5 évente kell fizetni a 7990-et.
2015. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Köss Prémium Védelem Biztosítást a magyarországi iSTYLE üzletekben újonnan vásárolt iPad, iPhone és iPod touch készülékedre, és szinte teljes biztonságban tudhatod készüléked."


Szerintem eleg egyertelmu hogy csak a naluk, ujonnan vasarolt termekekre tudsz biztositast kotni.

2015. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Westendben megkérdeztem, és azt mondta a srác, hogy csak a náluk vett cuccokra kötnek. :-(
2015. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. csak náluk vásárolt készülékre lehet biztosítást kötni.

2. egyszeri díj. ha 1 évre kötöd, akkor a vásárlás pillanatában kifizeted és 1 évig van biztosításod, de nem hosszabbítható meg. 1,5 évesnél ugyanez a helyzet, kivéve a 3 évesnél, az a lejárta előtt hosszabbítható

2016. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!