Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes most...

Milyen telefont érdemes most venni?

Figyelt kérdés
Max 120k-t szeretnék rááldozni, márkához nem ragaszkodom, androidhoz viszont igen, fő szempont hogy lehetőleg ne kapcsoljon ki-be és ne akadozzon 1 év után... Valami nagyobb kijelzőjűre gondoltam amin jobban élvezhető a netezés, olvasás is, tanácstalan vagyok, előre is köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 13. 23:09
 1/6 biohazardxxx válasza:

nekem sony z2 van és elég jó teló ennyi pénzért... hátránya a melegedés 4k felvételnél vagy nagyobb játékoknál. vizállósága lutri( esőt birja de a medencét már nem biztos)

Én nemrég vettem kb 4 hónapja és baromi jó kis teló. aksi is jól birja 3gb ram mellet nem fog akadni még 3-4 év mulva sem. prci bőven jó fölösleges a 8 mag szerintem mert még ezt sem tudom túlterhelni. kamera elég jó szintén. hangszórók elől vannak rajt 2db, szóval üvölt mint az állat ha keres valaki. csak egy üvegfólia és egy szilikontok rá és kész is.


Amit ne vegyél az a samsung, open dott, én mindkettő telót gyors eladtam mert az egyik fagyott a másik meg mtk csippes volt és halk volt mint a sötét éjszaka és inkább vettem a sony-t amiben még soha nem csalódtam.


Faternak xiaomi hogmi 1s van igaz csak 50k de vannak belőle komolyabb darabok is. ez kb ilyen sony minőségű még és a miui rendszer is elég tetszetős rajta főleg hogy folyamatos a frissités és lényegében a google play-ről ugyanúgy letölthetsz bármit. [link] de a note se kutya....

2015. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lencsefőzelék ***** válasza:
2015. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor Sony Z Ultra..nem mai darab, de baromijó..6,4 coll, jól látható, elegáns, és strapabíró.


esetleg LG G flex...6 coll, és élvezhetően ívelt...hasít, mint a szél...

2015. okt. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 biohazardxxx válasza:
g-flex néztem de nem féltek hogy zsebben egyenesre hajlik? :D jópofa teló...
2015. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honor 7, p8
2015. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OnePlus One vagy OnePlus 2
2015. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!