Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kellene, tapasztalato...

Segítség kellene, tapasztalatok. Android vagy Windows phone féle telefont érdemes venni? Esetleg vélemények a drágább kategóriás Iphone telefonokról? Jobb mint az első két rendszerű?

Figyelt kérdés

Új telefonra szeretnék majd beruházni,de tanácstalan vagyok,mert ha jelenlegi telefonomból indulok ki ami már vacakol is,akkor az Android nagyon sz.r. Belassul stb dolgokat produkál.

Nem tudom milyen az Iphone rendszere,kezelése? Vagy egy Windows phone-nak?

Vagy Androidosba ha azt jobban vélitek mindegyiknél,akkor melyik telefonra érdemes beruházni mégis?

Ha pedig Windows-os jobb,akkor abba melyik lehetne jó kicsit hosszabb távra is akár?

Köszi.


2015. okt. 16. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
iPhone telefont nem érdemes venni,mert ha néztél néhány fórumot,láttad,hogy azért csak sikerült az Apple-nek olyan frissítéseket kiadnia,amik alászabályozták a régebbi telefonokat,esetleg meg is ölték azokat,és ezzel elősegítették az újabb készülékek megvásárlását.Ebből az következik,hogy hiába olyan jó az Apple rendszer,a gyártói pénzéhes majmok.
2015. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

No én azt gondoltam (dicsérgetésekből ítélve amiket hallok,olvasok),hogy lehet jó kis telefon,csak az ára az ami kicsit vissza tartót eddig is.Na meg több véleményre lenne szükségem.

Te milyen telefont ajánlaná nyugodt szívvel? Van tapasztalatod a Lumiákal,hogy milyenek? Azokra is van dicséret...

2015. okt. 16. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Windows phone-t akkor vegyél ha max olyan 50-60k a keret innen már mehet az android és ha a határ anyagilag a csillagos ég akkor választhatsz hogy androidos csúcs telefon vagy iPhone.
2015. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Most ártól függetlenül kérdeztem,de akkor mondok egy olyan 100 körüli maxot,de ha nagyon nagyon jó telefonról van szó ami tényleg megéri az árát,akkor kicsit lehet több is,mint 100 talán.

Minden ár kategóriába jó lenne tudni tapasztalat alapján is,hogy melyik telefon éri meg.

2015. okt. 16. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Lumiát használok. Próbaképpen álltam át erre, mert én is sokat szívtam az android miatt. A sajátosságait furcsa volt megszokni, de ma már semmiért nem adnám. Ilyen jól optimalizált, megbízható stabil telefonom még nem volt. iOs-ról nincs tapasztalatom. Soha nem adnék annyi pénzt telefonért, mint amennyit az iphone-okért elkérnek.
2015. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

de ha nagyon nagyon jó telefonról van szó ami tényleg megéri az árát - ez abszolut szubjektiv

Kulfoldon elek, becsuletesen dolgozom es tok jol keresek, ebbol kiindulva nekem marhara megeri a legujabb ajfon es meg is veszem, nem a menozesbol, hanem azert mert annak idejen mikor a 4 kijott, vettunk "csaladi csomagban" es miutan kioregedett lecserelhettuk akciosan 4S-re es 4 ev nyuzas utan 4Snek semmi baja nem volt, de most jott a lehetoseg egy ujabb cserere es nekem megeri


egyik ismeros Sansung-ot hasznal es neha ranezek es olyan bonyesznek tunnek rajta dolgok, hogy inkabb vissza a jo kis egyszeru ajfonhoz


Win-es telefont nem nagyon lattam.


Szerintem menj be egy uzletbe es probalgasd a telefonokat, jatsz veluk, allitgass amit lehet es meglatod melyik szimpatikus

2015. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Blackberry telefonok közül nekem például a z10 jött be. Blackberry telefon is jó de végülis az is android félig. Elég letisztult kezelő felülete. A többi funkciót is be lehet kapcsolni az értesitési sávban egy gombnyomással meg hát egész jól bírja. Többit pedig meghagyom a válaszoloknak.
2015. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nokia 930 vagy 1520. Ha szép képeket szeretnél csinálni akkor a Nokia Lumia 1020 a te választásod. (Világon ez a telefon csinálja a legjobb képeket.)
2015. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én almás telefont kicsi kép átlo,és drágasága miatt nem venék wines telefonom van de nem szeretem android volt winre váltotam de megbántam,visza megyek androidra .ugyhogy én androidot javaslok.
2015. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem mind a három volt szal írom a tapasztalatokat és hogy miket probáltam:

Droid: 1-2 havonta egy gyári visszaállitás és kevés app, akkor szépen fog müködni...egyébként szar. (Xperia play, note 4)

Wp: Szegények iphoneja gyakorlatilag. Gyors,zárt. (Lumia520 és 925)

Iphone: jó. Ezt nem kell ragozni... (I5,5s,6,6s)


Mind jó csak mind más árban van és mind más törödést igényel...iphone ,wp az van azt jó droidal foglalkozni kell hogy ne szarjon be.

100k keret mellet én wp-t ajánlok.

2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!