Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kellene, tapasztalato...

Segítség kellene, tapasztalatok. Android vagy Windows phone féle telefont érdemes venni? Esetleg vélemények a drágább kategóriás Iphone telefonokról? Jobb mint az első két rendszerű?

Figyelt kérdés

Új telefonra szeretnék majd beruházni,de tanácstalan vagyok,mert ha jelenlegi telefonomból indulok ki ami már vacakol is,akkor az Android nagyon sz.r. Belassul stb dolgokat produkál.

Nem tudom milyen az Iphone rendszere,kezelése? Vagy egy Windows phone-nak?

Vagy Androidosba ha azt jobban vélitek mindegyiknél,akkor melyik telefonra érdemes beruházni mégis?

Ha pedig Windows-os jobb,akkor abba melyik lehetne jó kicsit hosszabb távra is akár?

Köszi.


2015. okt. 16. 21:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lumián gondolkodom azt hiszem,hogy melyiken még utána járok.

Bár Androidba amit néztem (legalábbis nagyon ajánlják...) az kicsit húzós árú.. LG G4.

Még meglátom.

2015. okt. 17. 19:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha jó telefont akarsz,akkor vegyél egy Samsung Galaxy S6 Edge-t,mert az olcsóbb is,és majdnem felér egy fejletteb iPhone tudásával.Nehogy azt hidd,hogy az iPhone olyan különleges...Csak mondogatják,h ilyen meg olyan jó,egyszer az Apple kidob egy olyan frissítést amit kötelező feltelepíteni,és máris dobhatod ki a telefonod.Egyébként ha jól tudom,S6.1-nek le van ívelve a képernyője a két oldalon,szóval nagyon menő vele egy jobb játékkal játszani.40-60 GB tárhelye van,amiből az alapappok lefoglalnak 2-3 Gb-t ,tehát össz. tárhelyed még mindig 38-58 Gigabyte.De van például LG G4,az is egy nagyon jó telefon.A G3-nek Quad HD kijelzője van ami alapjáraton is baromi gyönyörű,akkor képzeld most el,milyen a G4 kijelzője.Tehát én ezt a négy telefont ajánlom:Samsung Galaxy S6.1,Samsung Galaxy S6 Edge,LG G3,LG G4.


Hidd el,szerintem ezek mind jobbak egy iPhone-nál,és egész olcsóak is.Ezekre lenne érdemes beruházni szerintem.

2015. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam Lumián vagy LG G4-en gondolkodom perpil.

Samsung tuti nem kell,ebbe biztos vagyok :))

Iphone-t néztem most,nem éri meg az árát hardverügyileg.Logóját meg letojom nagyba.

2015. okt. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!