Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iPhone-t venni?...

Érdemes iPhone-t venni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleménye érdekelne akinek van/volt iPhone-ja és Androidos telefonja is, tehát van valami összehasonlítási alapja. Főleg iPhone 5 vagy 5s érdekel, de a többiről is mondhattok véleményeket, előnyöket, hátrányokat.

2015. okt. 17. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed mindenképpen megéri. Nekem 4s-em van ami nem mostani modell de tökéletesen megállja a helyét. Tökéletesen működik. Nem akad, nem fagy le, nem meríti az akkumlátort készenléti módban.

Gyakorlati használatban szerintem sokkal jobb mint az androidosok, mert a rendszer és az alkakmazások nagyon jól optimalizáltak.

Sokan mondják, hogy nem lehet nagyon személre szabni, ami igaz is de sose éreztem ezt hátránynak, mert szerintem nagyon jól néz ki így is. Maga a külső dizájn is szerintem gyönyörű.

Nem szólom le az androidos telefonokat, mert nem rosszak sőt van amiben jobbak az Iphone-nál.

Én azt mondom hogy ha van rá pénzed akkor inkáb 5s-t vegyél. A hardwere miatt még nagyon sokáig versenyképes marad. Én is szeretném a 4s-emet lecserélni egy 5s-re de egyenlőre nincs rá módom.

Remélem segítettem! Üdv!

2015. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!