Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 vs lg g4?

Sony xperia z3 vs lg g4?

Figyelt kérdés
Meik készüléket vásároljam,melyik a jobb és melyiket éri meg jobban..

2015. okt. 17. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D
2015. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
G4.Ez nem kérdés.
2015. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sony Z1-et cseréltem G4-re...megérte...ég és föld.
2015. okt. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább Z5 vs G4-et kellett volna írnod, így a G4-et választanám.
2015. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.De a g4 az miért jobb?
2015. okt. 18. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:

sony párti vagyok de itt én is a G4-et választanám

+ 1 a G4 javára, pár órája néztem róla videót elég jó mobilnak néz ki, aksi is kivehető ami + jó pont főleg az ilyen zászlóshajóknál

2015. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

jobb a CPU, GPU, nagyobb a kijelző ez csak nálam + pont, nagyobb a pixelsűrűség mi kell még ?

2015. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem vízálló :/
2015. okt. 18. 14:26
 9/12 A kérdező kommentje:
és a kamerája se olyan jó...
2015. okt. 18. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:

jéééézusom...a Sony soha nem azt hírdette, hogy vízálló bármelyik is..csak fröccsenő víz ellen talán, porálló talán, esetleg véletlen vízbeérés esetén talán, ha...


--(..a kamera minősége pedig a hétköznapi ember számára

megkülönböztethetetlen..egyébként sem tudja senki a szolgáltatásokat kihasználni..

ezek a kamerák már annyira érzékenyek, hogy sem a Z1-en, sem a G2-n, G3-on nem kellett még vaku az egy éves használat alatt..ezért nincs a Z Ultrának sem kamerája.. az emberek azt hiszik, hogy a hülye japók elfelejtették...nem, nem felejtették el, hanem direkt lehagyták...ugyanis a szigetországban tesztelt első pár ezer Z Ultrának volt vakuja, senki nem használta a nagyon érzékeny kamera miatt)


- namost a -ha- szócska után jön egy hosszú felsorlás, ami még senkinél nem teljesült. a szervíz a megmondhatója, mennyire nem figyelnek az emberek.

vízálló kategória mondjuk a Caterpillar..na, az nem ázik be..


a többi stimmel.

nekem inkább a SONY felirat tetszik..meg a kameragomb, és a dokkolóval való töltés...na ezt nem véletlenül találták ki...így biztosan nem ázik be..

2015. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!