Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon akkuja egész nap...

Telefon akkuja egész nap 100%-on fut, pedig használom, aztán délután lemegy két perc alatt 15%-ra és kikapcsol, mi a gond?

Figyelt kérdés
már másodszor csinálja, vigyem vissza (még garanciális), hogy cseréljenek akkut vagy lehet ezt orvosolni. Kb. persze ugyannnyit bír így is, mint újkorába, de nem mutatja, hogy fogyna, az meg zavaró lehet. Persze az is zavaró, hogy 15%-nál kipurcan, de azt még csak egyszer csinálta.
2015. okt. 20. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
droidos? mert nemely android rendszernel elofordul, hogy nem jol jelez az akksitoltottseg. nekem ket telonál is volt ilyen, igy használtam sokáig
2015. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, droidos. akkor ez normális, nem lehet vele csinálni semmit még megreklamálni sem?
2015. okt. 22. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
reklamálni lehet. de nem tudni lesz e eredmenye. nekem is egy - ket napig 100%, aztán hirtelen 10% es rogton lemerul. ha tudod hogy igy viselkedik, akkor felkeszulhetsz rá
2015. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Androidos okosteló, ami akár két-három napig bírja? Sose bírta egyik okostelóm se 24 óráig úgy se, hogy telefonálásra nem igen használom, max pár perc meg 1-2 óra mp3.
2015. okt. 26. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!