Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen anyaggal tudnám az...

Milyen anyaggal tudnám az okosteló kijelzőjéről a "ragacsot" leszedni?

Figyelt kérdés

Levettem a védőfóliát amit még kb 2 éve rátettek, és olyan ronda lett, hogy majd behaltam, most meg teljesen homályos és ragasztónyomos az egész kijelző. Alkohollal már próbáltam, de az nem viszi le.


Esetleg valakinek ötlete?


2015. okt. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

körömlakk lemosó?


Egy fültisztítópálcát meríts bele és próbáld meg azzal. Vagy radírgumival...

2015. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Körömlakk lemosó jó ötlet. Előny ha lány vagy van ha van csajod. Ha nincs, akkor gázolajjal, de csak óvatosan!
2015. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A körömlakklemosó kurrvajó ótlet, kiváltképpen, ha acetonos. Mert akkor örömmel zabál bele a műanyagokba :) A gázolaj talán még csodálatosabb ötlet, de jobb lenne rögtön végigveretni üregelő sprével :)


Viszont a patikai benzin minden zsiradékot nyom nélkül felold és cserébe jóformán semmit nem támad meg.

2015. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, és azt megkérdezhetem, hogy a patikai benzin és a benzinkúti 95-ös benzin nagyon eltér egymástól? vagy azzal is lemoshatom?
2015. okt. 22. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!