Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most láttam hogy az Edigitalná...

TomyB kérdése:

Most láttam hogy az Edigitalnál lehet kapni újra Nexus 7 - 2013 32GB Wifi Refurbished tabletet. Véleményeket várnék hogy milyen? Mit jelent hogy felhajított.

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 01:18
 1/2 SylwerStone ***** válasza:

Refurbished - Felújított

Garanciában visszavitt, majd rendbehozott készülék, semmi gond nincs velük. Annyi, hogy asszem csak 1 év garancia van rá és nem kapsz eredeti csomagolást, de ezen kívül semmi hátrány nem ér.

2015. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ügyet Lenke ***** válasza:

a refurbished az lehet kiállított darab volt boltban, vagy garanciás darab amit visszavettek, ilyenkor visszállítják gyári állapotba, lehet nincs doboz hozzá, lehet van kis karc rajta, ezért olcsóbb, másképp nagyon jó tablet, nekem két éve van meg, teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, nap mint nap használom, szép kijelző, gyors, legújabb 5.1.1 Android fut rajta...


de az edigitalon ott a leírásban is...


"Újracsomagolt (Refurbished) termék:


Az újracsomagolt készülékek gyártó által leértékelt készülékek melyek újra kereskedelembe lettek helyezve. A leértékelés okai lehet szállítás közbeni doboz sérülések, kiállított darab volt, vagy meghibásodás esetén javított (szerviz visszavett) készülékek. Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljes körű átvizsgáláson, tesztelésen, és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül, mielőtt újra ellenőrzésre és csomagolásra kerülnének. Az Asus a refurbished készülékeire 1 éves gyártó garanciát vállal, amely pick up & return szolgáltatással a hivatalos márkaszervizben érvényesíthető."


ja, nekem a sima WIFI-s van, nem a mobilinternetes változat

2015. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!