Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 10-ben igazak a...

Windows Phone 10-ben igazak a hírek, hogy végre minden alkalmazás ugyanolyan lesz mint ios-en? Lesz normalis Facebook, instagram, messenger, lesz végre snapchat? A Microsoft vegre együtt dolgozik a google-el?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, en szeretem a Windows Phone-okat, 930-am van, de amilyen alkalmazások jelenleg vannak, azok mind bugosak, hibásak, hiányoznak belőlük funkciók, néha csak ugy bezarodnak.

2015. okt. 22. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:-D köszönöm, köszönöm, köszönöm
2015. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SylwerStone ***** válasza:

A Microsoft ígéretei szerint igen. Sőt, peren kívül megoldották az ügyeiket a Google-val, tehát mostmár együttműködnek és alapból tartalmazni fogják azokat az alkalmazásokat a Lumiák is, mint egy androidos mobil pl: YouTube

Ez nyilván a Microsoft-nak kedvez, mert tudja, azzal, hogy androidos appok is futnak a készülékén jobban ösztönzi az embereket, hogy Lumiát vegyenek egy androidos helyett.

2015. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van Isten 🙏. És ezek az új normalis alkalmazások egybol megjelennek amikor kijön a Windows Phone 10, vagy szép lassan kapják majd a frissítéseket az alkalmazások?
2015. okt. 22. 11:27
 4/14 SylwerStone ***** válasza:
Elvileg valamilyen emulátorral működik, tehát elvileg már meglévő androidos alkalmazásokat rögtön kéne tudnia futtatni amint megjelenik, de nem vagyok benne biztos, nem ástam bele magam túlságosan a témába.
2015. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha megoldódnak a Windows Phone-nal kapcsolatos alkalmazás problémák, akkor alatamaszthatjuk, hogy legalabb olyan jó rendszere lesz mint az iPhone-oknak. Igazabol csak evolúció kellett ahhoz hogy jo telefon legyen a Windows Phone -bol. Minél több ideig fejlődik majd ez a rendszer, annal hatékonyabb lesz.
2015. okt. 22. 11:38
 6/14 SylwerStone ***** válasza:
Igen, valószínűleg nem is maga a felület, hanem az alkalmazások hiánya tántorította el az embereket a Lumiáktól. Ha ez megoldódik, nagy ütemben fog nőni a WP népszerűsége szerintem
2015. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyi történik hogy az új rendszerhez könnyebb portolni ios és droid alkalmazásokat, plusz ami megjelenik Windows 10-re az automatikusan Windows Phone 10-re is (Elvileg.
2015. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2015. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem tudom de nekem normálisan működik a facebook,a messenger instagram stb...minden alkalmazás,Windows Phone 8.1 Lumia 535-ön egyszersem fagyott ki még egy alkalmazás sem,nem záródott be stb, szóval 8.1 en is rendesen működik minden
2015. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azt lehet tudni hogy mikor fog kijönni a hivatalos wp10 a mobilokra?
2015. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!