Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy Iphone 4s-t?

Megéri venni egy Iphone 4s-t?

Figyelt kérdés
4 év után tönkre ment a szeretett telefonom. Már mikor ki adták az Iphone 4s-t nagyon tetszett nekem. Akkor egy halál eset miatt nem tudtam megvenni mert a temetés költségei elvitték a pénzt. Most gondolkoztam azon, hogy vegyek e egyet. Nekem az Iphone 5 meg a 6 se tetszik csak a 4s. Még éri venni egyet?

2015. okt. 24. 13:33
 1/3 anonim válasza:

Ne csak azért vedd meg,mert tetszik. Tudjon is valamit. Rengeteg ismerősem vett már olyan telefont,ami tetszett neki,de alig tudott valamit az adott telefon.

Ha neked megfelel az,amit tud,akkor vedd meg.

Viszont az 5s-es telefon is nagyon jó, meg állítólag a 6-osak is.

Az meg egy másik kérdés, hogy milyen gyorsan fog majd egy idő múlva lemerülni a Te iPhone 4s-ed

2015. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nagybátyámnak megjelenés óta megvan és hibátlanul üzemel. Kipróbáltam az övét és megtetszett a tudása is meg persze a kinézete is. Viszont az 5 és a 6 nekem már drágának tűnik. Tudásilag és kinézetileg teljesen megfelel nekem a 4s.
2015. okt. 24. 13:46
 3/3 anonim válasza:

A válaszoló vagyok:

Ha elégedett vagy vele, akkor vedd meg. :)

2015. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!