Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5-öt lecserélni egy...

Nexus 5-öt lecserélni egy meizu blue charm metal-ra?

Figyelt kérdés

Másfél éve van meg a nexus5-öm igazából meg vagyok vele elégedve, eddig cyanogen-el használtam, de mostanában nem volt az igazi és mivel ki jött a marshmallow, így vissza raktam a stockot. A kamerájával már egyáltalán nem vagyok megelégedve, pedig elég fontos lenne, mert sokat használom. Eddig a meizu mx5 és a letv 1 között gondolkoztam, de most ki jött a blue charm metal és hát szinte-szinte mx5 belülről és a letv-vel is megegyezik, de lényegesebben olcsóbb az mx5nél, kinézetre meg jobban bejön mint a letv,

Tehát a kérdés, megéri lecserélni? Illetve a meizu-ban "csak" 2 gb ram van, mint a nexusban, de nem vagyok benne biztos, hogy elég lesz?



2015. okt. 25. 12:20
 1/6 szántóvető ***** válasza:
ne hülyéskedj.a nexus egy minőségi teló,ne akard megkeseríteni az életed.nexus 5x vagy 6p és jól elleszel pár évig.
2015. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék 100 ezer fölé menni telefonvétel során, 5x is legalább 135 körül van :S
2015. okt. 25. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig csak a bajom volt vele :)

3 hétig volt szervizbe,visszakaptam most meg nagyon hamar merül az aksija.

Ma pl.: 88%-n volt mikor elmentünk vásárolni....a fiamról akartam képet csinálni és ki volt kapcsolva. teljesen lemerült pedig csak a táskámban volt.

Lehetséges hogy valamilyen program fut?

A gyárikon kivül:

"Naptáram" programot telepitettem rá illetve az ebayt... Se játék se semmi más.

Ötlet? :)

2015. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem irtam bocsi hogy Nexus 5-m van! :)
2015. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát a tiéd akkor különleges lehet, én ilyennel sosem találkoztam más nexusnál sem :O
2016. jan. 18. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Különlegesen selejtes :)

a képeket akartam megnézni/szelektálni és lefagyott 2-3 percre.

+ nekem nagyon nehezen tölti a kábel,mintha érintkezési hibás lenne.3 töltő van itthon tehát nem a kábellel van a baj :)

Ezért is cserélném le én is ezt a "pokol fajzatot"

2016. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!