Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Leon H320 vagy LENOVO A536?

LG Leon H320 vagy LENOVO A536?

Figyelt kérdés

Ez a kettő telefon közül nem tudok dönteni,hogy melyiket vásároljam meg.Az lenne a kérdésem,hogy melyik éri meg jobban az árát,melyikkel leszek jobban megelégedve?


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. okt. 25. 13:51
 1/1 Ali Tepelenti válasza:

Nem tudom, hogy segít-e, de nekem LENOVO A536 van, és az ár/érték arányával, valamint működésével meg vagyok elégedve. Az LG Leon H320 típust nem ismerem. A LENOVO-n minden van, ami egy átlagos felhasználónak kell (GPS, Bluetooth, előlapi és hátlapi kamera, rádió, stb.), és elég gyors is. Az akkumulátora átlagos használat mellet kb. 1 hétig bírja.)Két probléma van vele:

1.) Nincs hozzá részletes kezelési utasítás (még angolul sem az Interneten!), mindent magadnak kell kitökölni, hogy hogyan működik. Nekem sikerült, olyannyira, hogy még rootolni is tudtam. Így a külső memóriakártyára is tudok programokat telepíteni.

2.) Mint a legtöbb kínai telefonnak, gyalázatos a tartalékalkatrész-ellátása. Ha megveszed, imádkozz, hogy el ne romoljon, mert a javítás nehézkes, hosszadalmas és nem biztos, hogy tökéletesen sikerül (az enyém szerencsére még nem romlott el, ezeket az információkat internetes fórumokról szedtem össze).

2015. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!