Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítségetek kérem, van egy...

Gombi_01 kérdése:

Segítségetek kérem, van egy Nokia lumia 640 telefonon azthiszem wn8 rendszer fut rajta és az instagram-ra mindig elforgatva akarja felrakni a képet ez miért lehet?

Figyelt kérdés
És jobban levannak vágva ezen a képen amikor nézem a feltöltött képeket mint másnak a telefonján. Elre is kszönöm a választ.És a facebook rengetek olyan hírt dob fel az üzenőfalra ami oldalakat lájkolok ez miért van ? és hogy tudom változtatni hogy az ismerőseim megosztott dolgait lássam inkább és ne alájkolt oldalak /pl.: MTV )Köszönm.

2015. okt. 26. 15:29
 1/1 Bartos Máté válasza:
Szia!Segitenél nekem?Uj telom van ami nokia lumia 640 és már regisztráltam van microsoft fiokom stb de nem tudok letölteni mert kiirja hogy család cuccost meg kell csinálni probáltam a microsoft oldalon de nem ment segitenél hogy mit csináljak??
2015. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!