Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Sp Telefon Jótállási...

Zozookaaa kérdése:

Xperia Sp Telefon Jótállási jogok,15 nap alatt nem kaptam még mindig vissza ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


Segítséget kérnék a Telefonom Jótállási ügyével kapcsolatban.


Xperia SP telefonomnak az érintőpanelje vélhetően meg hibásodott.


Külső sérülés nem érte a telefont, nem ejtettem le semmi, minden más funkciója működik nincs Rootolva gyári Android van rajta, minden papírja doboza tartozéka megvan.


A garancia 2016.3.16 ig érvényes és 2013.06.16 án vásároltuk.


Először Bevittem a Telekomhoz, mivel ott vettük, hogy hibás, mondták hogy elég leadni a Telefont , és tovább küldik a Sony szerviznek, és 15 napon belül teljesíteniük kell.


Letelt a 15 nap se e-mail se sms. Így bementem érdeklődni hogy mi a gond,, hozzák a telefont és a Sony szerviz vissza küldte mert nem adtam le a Töltőt és az Adatkábelt... SZUPER FELESLEGES 2 HETET VÁRTAM úgy hogy már rég ott volt a telefonnom csak nem szóltak....... jóóóó lenyeltem :D


Bevittem személyesen a Sony szemvízbe a telefont, minden tartozékával Jótállási papírral.. bevették ők is modnták hogy 15!!! Napon belül kész lesz a telefon. Hát semmi sem történt azóta, írtam e-mailt az ügyfélszolgálatnak és csak egy ilyen sima egyszerű választ kaptam: A készüléke még javítás alatt áll kérjük szíves türelmét.


:O Hopp , lekezelően bánnak az emberrel,m nem tartják be a határ időt, holott csak egy Digitizer-t kellett volna kicserélni a telefonba mert más baja nincs.


És itt kérem a segítségeket! Mit tudok tenni ilyenkor?


Fogyasztóvédelem oldalán olvastam hogy vissza kérhetem az árát?? Várom a véleményeket és a tanácsokat köszönöm!



2015. okt. 26. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!