Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Ace4-ről? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, karácsonyra fogok kapni egy telefont, ez lesz életem 1. telefonja.(13/f) Lehetőleg előnyöket, hátrányokat írjatok. Azt tudni kell hogy nem vagyok otthon ezekben a telefonos témákban. Régebben anyától, apától elkértem a telefonját hogy játszhassak vele, de már várom hogy én is kapjak egy sajátot! Elsősorban netezésre használnám, (facebook, youtube, twitch.tv) stb.. Ezekre megfelelő? Illetve játékokra mennyire alkalmas?

2015. okt. 26. 16:03
 1/2 anonim válasza:
Nekem samsung galaxy ace 4 telefonom van már egy éve majdnem,de nem lassult be még soha pedig egész nap neteztek meg játszok rajata. Én nagyon ajánlom (nekem is ez az első telefonom.)
2015. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekünk is az van egy éve már 3 db. semmi gond nincsen vele.
2015. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!