Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyereknek 30 ezerig kijelzős...

Gyereknek 30 ezerig kijelzős okosóra? Ami a Samsung Galaxy Grand Primmel kompatibilis

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Semmi szüksége nincs a gyereknek az okosórára
2015. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ember,ha vennek neki az faj.Barom
2015. okt. 26. 19:16
 3/9 A kérdező kommentje:
13 eves,sportol,nagyon jo tanulo ugyhogy karacsonyra megerdemli
2015. okt. 26. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A jelenlegi formában semmire sem jók az okosórák.
2015. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Miért ne vehetne neki, semmi gond nincs azzal. Sportol, jól tanul, megérdemli.

Én a helyedben nem okosórát vennék, mert a jelenlegi formájukban valóban nem sokat érnek. Azt tudják mutatni amit a telefonon is megnéz a gyerek. Mutatja az SMS-t, rezeg ha hívnak stb. Szerintem felesleges, úgyis a telefon is a kezében van állandóan.

Lenne az Apple órája ami azért ugye komolyabb, viszont árban brutális, valamint az akksija 1 napot bír.


Ha már sportol a srác én a helyedben fitnesz trackert vennék neki, pl fitbit surge. Egy hetes akksi, pulzust mér folyamatosan, érintőképernyős, SMS-t jelez, zizeg ha hívnak és még sok sok más.

Szerintem nagyon jó választás lenne neki.

2015. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Az 1. válaszoló vagyok

Én is 13 éves vagyok jó tanuló,sportolok is és én tudom h nekem se lenne szükségem rá.Elegem van az elkényeztettet velem egykorúakból akinek apuci meg anyuci megveszi a legújabb drága hülyeséget és azzal menőzik a suliba.

2015. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Nos kedves első válaszoló... Amire neked nincs szükséged arra lehet másnak. Ki vagy te ( főleg 13 évesen ) hogy másokat kiosszál és eldöntsd hogy neki mi a jó?
2015. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
en is 13vagyok es en is nezehetek okosorat magamnakszerintem ma meg is fogjuk rendelni nekem a G8 okosóra twtszik olvass utana sztem jo
2015. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az 1. válaszolóval
2015. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!