Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért sz@rozzák az alcatel...

Miért sz@rozzák az alcatel pop d1-et, és miért mondják hogy kevés RAM van benne?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Az 512MB RAM tényleg kevés lenne de mível 406 MB szanad így nem kevés kb. mindenhez elég [link]
2015. okt. 26. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kis teló az. És egyszerű mint a kétkarú emelő. Nem értem, vannak akiknek semmi sem elég.
2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 meszike91 ***** válasza:
Fél giga ram szarra sem elég. Az android reggelire megeszi. Ezek a ram tisztítók pedig legfeljebb parasztvakításra jók.
2015. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nektek valószínűleg azért elég mert csak telefonálásra használjátok...fél giga ma már semmi. ha ios, ha android akkor is kevés.

még hogy mindenhez elég...az előző telefonomban egy giga ram volt. használtam rendesen, kihasználtam és érezhetően lassú volt. most már 2 gigás telefonom van és egyből történik minden. ha ti is kipróbálnátok egy jobb telefont nyilván nem váltanátok vissza a másikra.

2015. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen de az 1GB RAM os mobil minimum 600 MB ot b*sz el az androidra ezért kevesebb felhasználható RAM marad.
2015. okt. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!