Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? Tapasztalatotok alapján irjatok, a többi lent

Figyelt kérdés
Huawei p8 lite, Lenovo a7000, Lenovo vibe x2, Lenovo p70, LG G3, Asus Zenfone 2 ze 500cl? Esetleg ha ebbe a kategóriába tudnátok ajánlani olyat ami bevált és semmi vagy csak kevés gond van vele. Szempontok: nagy kijelző legallább 5col, friss android renszer, jó kamera jó szoftver. És birja hosszútávon a mindennapokat, és vigyen azért jó játékokat mert szoktam azért játszogatni is!

2015. okt. 26. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Grand Neo plus ;)


[link]

2015. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Véncsont válasza:
Sony Xperia Z sorozat különösen a Z3 tól felfele de az alatta levők is jók.Nekem Z2 van általában 2 napig bírja töltés nélkül.
2015. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a sony tetszik még majd átgondolom de a grand neo se rosz ismerősömnek olyan van majd elkérem tőlle kipróbálni! Jöhetnek még a tapasztalatok! 
2015. okt. 27. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
samsungot ne vegyél. Lg G3 és a SONY Z2 közül válassz. Tudom,hogy a Z2 nincs fent a listán,de szerintem egy árban van a G3-al.
2015. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Z2 vizálló viszont összeségébe nekem az lg jobban tetszik a lenovokat senki nem ajánlja?
2015. okt. 27. 16:02
 6/6 anonim válasza:
Nekem Lenovo a6000-em van. 3 hónapja van meg, semmi baja, gyors, teszi a dolgát, csak ajánlani tudom :) Nem ugyanaz az árkategória, mint az a7000, gyengébb is, de nyugodt szívvel tudom ajánlani :)
2015. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!