Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S lecseréljem egy...

IPhone 4S lecseréljem egy Xiaomi Redmi Note2 re?

Figyelt kérdés
eredetileg iPhone 6 ot akartam de annyi pénzem nincsen rá ez a 4S meg eléggé megérett a cserére, vélemények a xiaomiról? megéri a cserét? 60 ezer forintért milyen vétel?
2015. okt. 30. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi a 4s szerintem megéri lecserélni.
2015. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

megzavarodtal?


egy iphone-t soha semmire nem erdemes lecserelni.


na meg aztan androidra plane nem! el akarod atkozni az eletedet a kovetkezo honapokban?


(termeszetesen egy uj iphone-ra igen!)

2015. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és iPhone tulaj(hatos)de használtam már 4s-t illetve volt már androidos telefonom(a felső kategóriából)akármennyire jó még a 4s kifutó darab ezért javaslom a váltást.
2015. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes.

#2.Ez nem Samu hogy fagy.Amúgy közhely az hogy az Android fagy,unalmas már.Próbálj ki egy Nexus-t és azt hasonlítsd egy Iphone-hoz.

Amúgy a Xiaomi-ról sok jót lehet hallani,szoftverileg rendben van,jól optimalizál(nem úgy mint Koreai társai).Amúgy még ami szóba jöhet ennyiért az a Moto G 3rd gen és a Wileyfox Swift meg a Meizu M2 Note.

2015. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-es, te zavarodtál meg! Isteníted az iPhone-t, pedig az sem tud többet egy hardveresen azonos Androidosnál, csak egyedül a márkanév miatt iszonyú drága, és persze ezért sokan azzal jönnek, hogy "hű de menő!", a zárt, mással nem kompatibilis rendszerről nem is beszélve!

Amúgy igen, megéri! Az Android ugyan hardverfüggő rendszer, de egy erős hardverrel, amilyen a Xiaomi-ban is van, semmi gond, és az Androiddal nagyon sok dolgot lehet csinálni! Hardveresen kb. azonos szinten van a 6s Plus-al, viszont ár-érték arányban nagyon szuper!

2015. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kadik ***** válasza:

A Xiaomi-m észre se veszed az Android őt. A MIUI miatt teljesen testreszabható (még a bekapcsoló animáció is!!!) Nekem Xiaomi-m van 100x hitték Apple-nek, pláne ha ráteszel egy IOS témát.


IGEN MEGÉRI VÁLTANI!!

2016. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!