Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy új telefont?

Figyelt kérdés

Egyetlen nagy vágyam van. Mégpedig egy Lenovo A536 okostelefon.A mostanit azert nem szeretem(Nokia Lumia 630),mert nincsen előlapi kamerája,ami nagyban nehezíti a selfie-ket,és nem androidos,tehát nem Google Play Áruháza van,ezáltal egy csomó mindent nem lehet letölteni,amit nagyon sajnálok,mert szeretem az alkalmazásokat.

Jó tanuló vagyok,az átlagom 4-es,sokat segítek a szüleimnek(értsd:házimunka),szóval egy szavuk sem lehet azzal kapcsolatban,hogy nem segítek nekik,néha kicsit flegma vagyok velük,de ezt jóva szoktam tenni.Szerintem örülhetnek,hogy ilyen gyerekük van.

Azt mondják,hogy nem biztos,hogy megkapom a fentiekben említett mobiltelefont.Ahhoz,megkapjam el kell adni a mostanit,és talán anyukámét is. Én nem bánom,ha eladjuk.Semmire se vágyom jobban.

Régóta szeretném megkapni,de leginkább azóta,hogy elmondtam valakinek,hogy ezt szeretném és ez az illető rá egy hétre negkapta a szüleitől csak úgy!Ezzel a bizonyos személlyel ez óta az eset óta nem állok szóba.

Tényleg nagyon szeretném megkapni ezt a telefont!

Pénzt nem tudok gyűjteni rá,mert nem nagyon kapok zsebpénzt.Hogyan vegyem rá a szüleimet,hogy vegyék meg nekem????Mielőbbi válaszokat kérek!Köszönöm előre is!

Egy valamkre nincsen szükségem:arra,hogy olyan válaszok NE jöjjenek,hogy:"minek neled okostelefon 12 éves létedre?" és társai!

12/L



2015. okt. 31. 19:13
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
majd megkapod karira,gondolom addig kibírod.
2015. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek a helyesírási hibákért és a szókihagyásokért!😊
2015. okt. 31. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Pénz beszél, kutya ugat, ha telik rá akkor ráveheted őket, ha nem akkor nem, mégha fejenállsz se.
2015. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem.Csk az a baj,hogy tény irtóra szeretném azt a telefont,és nem tudom,hogy kibírnám-e ezt a 2 hónapot! Semmi másra nem vágyom és ha eszembe jut,hogy mi van ha nem kapom meg,míg az az illető megkaphatta,elfog a sírás...de persze igyekszek türelmes lenni.😉😡
2015. okt. 31. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek után én sem állnék szóba soha többet az illetővel :D
2015. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"el kell adni a mostanit,és talán anyukámét is"

Adjátok el a kocsit meg a macskát is. Mégiscsak vérlázító, hogy nem hajlandóak megvenni azt a szaros telefont.

2015. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha meglesz a Lenovo, vissza fogod sirni a mostani Nokiat. Kicsi az akksi, a kamerajanal pedig szebb kepet lehet labbal festeni...
2015. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

"Ahhoz,megkapjam el kell adni a mostanit,és talán anyukámét is."


Anyád adja el a telóját, hogy te rivalizálj másokkal :)


"Ezzel a bizonyos személlyel ez óta az eset óta nem állok szóba. "


Elég komoly gondok vannak nálad, de nem telefon ügyileg, hanem agyilag.

2015. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk elégé egoista vagy mi az hogy anyád telefonját is el kéne adni ahhoz hogy megvegyék neked rá nem gondolsz hogy akkor ő miről fog telefonálni csak te vagy a fontos amúgy meg 10.000 Ft hónaponta elrakjátok és 1 év múlva már 120.000 Ft-od lesz abból csak már kitelik, ha meg nem tudsz várni részletfizetéssel megveszitek és kész. Énekem is így volt 2 évig gyűjtöttem és még fényképezőt is vettem szóval megéri várni.
2015. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

van olyasmi hogy családi kapcsolatok kategória nem? ennek ott lenne a helye szerintem...

vagy troll, vagy egy nagyon okos, érett kislány vagy, aki biiiiiiiiiiiiiiiiiztos megérdemli :D

mindig jókat lehet ezen az oldalon szórakozni :D

2015. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!