Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoe 5s vagy Sony Xperia Z3?

Iphoe 5s vagy Sony Xperia Z3?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még semmilyen Apple készülékem

,mindig is androidos voltam.Jelenleg Sony Xperia SP telefonom van,lassan 2 éve,leszeretném cserélni de nem tudom hogy Iphone 5s vagy Sony Xperia Z3.Sonyba csalódtam az SP-m nagyon gyenge,állandóan lefagy,összevan bolondulva,kamerája nagyon gyenge,ramja kicsi,állandóan tele van,játékok nem mennek rajta,üzenetek nem jönnek be,pár óra múlva jelzi hogy van egy üzenetem,ezért picit idegenkedek a Z3-tól + eléggé nagy. .Iphone külsőre nagyon tetszik,szép és elegáns telefonon,ráadásul megfelelő a mérete,viszont árba több a Z3-nál,miközbe 1 GB ramja van és a kamerája is 8 MP a Z3 20 MP-hez képest. Nem tudok dönteni,szeretnék pár jó tanácsot.



2015. okt. 31. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sony xperia z3 mindenképpen jobban megéri
2015. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha iPhone akkor 6 vagy 6S, az 5s mar két éves készülék, ami bár stabil készülék, a rendszerek egyre lassabban fognak menni rajta.
2015. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg használni is akarod, és nem csak a márkanevet megvenni, egyértelműen a Z3! Ráadásul nemcsak hogy az Androiddal végtelen lehetőségeid vannak, de kamerában is bajnok, nemcsak nagy felbontású, de képminőségben is a valaha volt legjobb!
2015. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sony ;)
2015. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andris*** ***** válasza:
A sony nagyon putri telefon már bocs, én ha kapnék egyet kidobnám :D
2016. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kidobn mi?

Összepisilnéd magad egy ilyen telefonért

2016. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!