Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530 hova menti a...

Nokia Lumia 530 hova menti a névjegyeket?

Figyelt kérdés

Anya lumiája megbetegedett (lassú, fagy, nem lehet hívni, nem lehet letenni, stb.)

Mielőtt vitte volna a vodefoneba, kérte, mentsem már el neki valahogy a névjegyeket.

Beléptem a telefonba egy olyan helyre (amit 10 perc után találtam meg. sose volt még előtte a kezemben windows phone), ahol olyat találtam, hogy "névjegyek másolása sim-ről a készülékre".

Ez nyilván azt jelenti, hogy amit a telefonkönyv megnyitásakor lát névjegyeket (név+telefonszám), az a SIM kártyán van, nem? Semmi más SIM kártyára másolás opciót nem találtam a telefonban, a beállítások/telefonkönyv menüpontokban.


Elvitte a vodafoneba.

Adtak neki egy másik telefont.

Belerakta a SIM kártyát és a telefonkönyv üres.

Tudom, hogy van olyan opció, hogy most mit mutasson, sim névjegyek vagy készüléknévjegyek vagy mindkettő, ő ezt nem tudja beállítani, de a vodafoneban a hölgy is azt mondta neki, miután berakta a sim kártyát, hogy "ezen nincsenek telefonszámok".


Most akkor mi van? Lumiában van egyáltalán olyan, hogy készülékről a sim-re másolás?

Vagy akkor most elveszett minden telefonszám, mert nyilván a szervízben hard resetelik a telefont meg új rendszer meg minden?



2015. nov. 4. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Mindegy, azt hiszem, találtam valami olyat, hogy készülékről sim-re nem is lehet csak úgy másolni, hanem gép+program, microsoft fiók, meg bluetooth szinkronizálás isten fa5za van...


Tegnap vitte be a boltba.

Ha holnap bemegyek a boltba, vissza lehet azt kérni?

Vagy már késő, tuti törölve van minden?

Mennyi idő a vodafoneban a szervíz?

Vagy van olyan opció, hogy megmondjuk nekik, a névjegyeket másolják már ide vagy oda? (adunk accot meg passt ms fiókhoz)

?

2015. nov. 4. 20:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Automatán microsoft fiókra menti a névjegyeid, és ha bejelentkezel egy másik telefonon és szinkronizálod, akkor máris megvannak a névjegyek, sms-ek stb.
2015. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet olyat, hogy sosem hoz létre az ember magától microsoft fiókot ergo sose lépett be olyanba?

Szóval a névjegyek csak a telefonon vannak ?

2015. nov. 5. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen programot letöltöttetek, ahhoz kellett microsoft fiók (outlook). Ha nincs, és nem használtátok a telefon okostelefonnak, csak telefonálni, akkor nem kell a fiók. Akkor végleg törlődtek.
2016. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!