Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy J5-ről?

Figyelt kérdés
Sok cikket elolvastam, sok videót megnéztem, azonban kíváncsi lennék azok véleményére is akik már megvásárolták és ebből kifolyólag tudhatják milyen a telefon mindennapos használat közben. Konkrét kérdésem csak néhány lenne: az első és legfontosabb, hogy elég hangos-e a készülék hátulján található hangszóró. A másik: korábban úgy olvastam, hogy nincs a J5-ben zenelejátszó, most viszont egy oldalon épp ennek ellenkezőjét olvastam, most akkor melyik igaz? Az érintésérzékeny gombok nem világítanak, ez zavaró? Az akkumulátora elég nagy, valóban sokáig bírja töltés nélkül? Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Előre is köszönöm a válaszaitokat :-)

2015. nov. 4. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamerája milyen?én erre lennék kiváncsi...az A5nél sokkal gyengébb minőségű?
2015. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doni1201 ***** válasza:
100%

Kb. 2 hete van a családban

1. Szerintem elég hangos, nem torzít, fél hangerőnél is már hallgatható.

2. A Samsung saját lejátszója nincs benne, Google féle Play Zene alkalmazás van előretelepítve, de, ha az nem tetszik, akármikor le lehet tölteni az áruházból egy másikat.

3. Nem zavaró. Különben nagyon sötétnek kell lennie, hogy ne látszódjanak. De megjegyzi az ember, hogy melyik gomb mit csinál, rutinból fog menni a dolog csukott szemmel is. :)

4. Az akksi 2 napot kibír ésszerű használat mellett. A kategóriaátlaghoz képest szerintem jobban bírja.


A kijelző nagyon szép, fényereje is jó, mondjuk az auto fényerő nekem kicsit hiányzik. Nincs akadás, stabil a rendszer. Hasonló a felhasználói felület, mint az S6-ban.

Hátsó kamera, ha van elég fény, nagyszerű; sötétben elviselhető a minőség, a vaku is segít, HDR sajnos nincs a gyári alkalmazásban. Az elülső nem rossz, az átlagnál biztos jobb - itt is van LEDlámpa (nem villant, mint a hátsó vaku, csak ki-be lehet kapcsolni), sötétben hasznos.

Összeszerelési minőség nagyon jó. Középső Home gomb kifejezetten stabil, kicsit kiemelkedik (ami szerintem nagyon jó).

Egyedül az ezüst műanyag keret, nem feltűnően, de közelről nézve kicsit olcsóbbra sikeredett, a csatlakozó kivágásoknál látszik főleg. Azt vettem észre, hogy szoftveres téren spóroltak a leginkább, lásd kamera szoftver, zenelejátszó, DLNA támogatás és az osztott képernyő hiánya. Persze manapság mindenre van ezerféle külsős alkalmazás.

Ár-érték arányban szerintem még így is most ez az egyik legjobb Samsung.

2015. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2015. nov. 7. 11:39
 4/7 anonim válasza:
nekem olyan kérdésem lenne Samsunj J5 el kapcsolatban h a tv es egyeb eszkozt lehet iranyitani vele ?(taviranyitonak lehet hasznalni mint a S5-öst ?)
2016. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doni1201 ***** válasza:

Nincs rajta infraport, mint pl. az S5-ön, tehát normál távirányítóként nem használható.

Maximum okos/smart eszközöket lehet irányítani vele WiFi-n keresztül dedikált alkalmazással (mint minden más okostelefonnal).

2016. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
köszönöm a válszt.pacsi :)
2016. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K Zsuzsanna válasza:

Sziasztok nekem is Samsung Galaxy J5 (2017) Teljes mértékbe meg vagyok vele elégedve jó a hangzása, nem fagy le, nem lassú, és a kamerája lenyűgöző! 😍💗😊📱🎶🎧

Csak mostanság vannak olyan hívásaim amik nem hagynak nyugodni

Voltak olyan hívásaim hogy azt írja ki a

Hogy lehet csalás meg hogy prémium valami meg lehet spam.

Fel csörgettem a számokat s egyik se vette fel vagy ki sípolt!

Mit jelentenek ezek? Segítsetek. Vannak képernyő fotóim is róla csak nem tudom hogyan küldhetném el ide nektek.

2019. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!