Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet rootolni az...

Miért nem lehet rootolni az andoridos okostelefonom?

Figyelt kérdés

Van egy ZTE kis plus-om amit rootolni szeretnék, és már volt is rootolva korábban.

most szeretném újra, de sehogy nem sikerül, 100x újra tettem a recorveryt semmi, 100x újra tettem a gyári Romját semmi, 100x ujra tettem a bináris izét semmi.

Ha valami root jogot kérne, akkor a superuser egyszerűen lefagy.

Már semmit nem tudok vele csinálni, max pohár altét így:D Ennek a telefonnak link2sd-nélkül semmi memóriája nincs, egy messenger alkalmazás és tele is van. HELP



2015. nov. 4. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Használd a SuperSU-t.

[link]

2015. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálom:D
2015. nov. 4. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:

De volt már ilyen eset korábban. Csak akkor valamitől rendbejött.

És akkor próbálkoztam a superSU-val, de nem segített, mert azt írta hogy " a su binárist frissiteni kell." és nem is működik. se a normlis telepítés formával se a recorvery opcióval:D a normált választva nem történik semmi, a recorvery-s esetében pedig lefagy. kiirja hogy nem válaszol stb.stb.

2015. nov. 4. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem csak playről telepíted, hanem a recoveryből flasheled a zipet?
2015. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, most látom amit írtál.. Mindenképpen a zip-pel próbálkozz, más verziókat is próbálj ki, cseréld le a recoveryt mert lehet hogy nem elég friss.
2015. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
A SuperSU nem rootolja a készüléket, hanem a már rootolt telefonon tudod szabályozni a jogosultságokat. Vagy a megfelelő exploitot kell recoveryből feltenni, vagy ADB-n keresztül számítógéppel töröd, vagy a megfelelő appot használod. Talán ez utóbbi a legkényelmesebb... a Framaroot elég sok esetben segít, amire nem jó, ott nálam a Kingroot vált be. De ez függ a telefontól és az aktuális Android verziótól is.
2015. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!