Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen mobiltelefon...

Kinek milyen mobiltelefon márka vált be a legjobban? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van most a tescoba ez az Op3n Dott. Ez jó? Vagy Samsung,alcatel,Beex,Lenovo,Microsoft,Huawei vagy Acer?

2015. nov. 5. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami bevált nekem és sokaknak:Huawei,Nokia/MS,Lenovo Motorola,Google Nexus,LG.Tescoban pedig ne vegyél telefont.Mert túlárazottak,a garancia meg egy nagy 0.(tapasztalat)Mennyid van a telefonra.itt nézz körül:

[link]

[link]

[link]

Ezek a megbízhatóak.

2015. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

húsz éve van mobilom...az első még a tégla nagyságú Nokia, aztán tizenöt évig maradtam a márkánál..öt évvel ezelőtt kaptam egy Samsungot, két évvel ezelőtt egy LG G2-t..

nokiából volt vagy hatféle, de mind kiváló, hibátlan, ugyanúgy a simogatós samsung, és LG...


és még nem ismerkedtem meg a többi, több tucat márkával...

2015. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zolooka válasza:
Ha jót akarsz akkor Beex-et ne vedd,komolytalan szerkezet.Op3n Dott állítólag korrekt az árához képest.
2015. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!