Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite vagy LG G3?

Huawei P8 Lite vagy LG G3?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás elött állok, és ez a 2 teló közül szeretnék választani. Szerintetek melyik lenne a jobb? Mindegyik előny, hátrány.

A P8 Lite-nál az előlapi kamera olyan mint a sima P8-nál, vagy gyengébb, illetve itt van háttér megvilágitás már az előlapi kameránál mint pl a apple iphone 5s-be?



2015. nov. 7. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen G3 minden tekintetben.
2015. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Miért? Előny - hátrány

2015. nov. 7. 13:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a g3. Bár a feleségem a p8 lite-t választotta, mert azt mondta szebb és jobban simul a kezébe. G3-t nagynak és kényelmetlennek találta. Nagyon jó az a teló is. Fél éve van meg neki, de még semmi fagyás, vagy lassulás nem volt rajta. Szerintem próbáld ki és amelyik jobban tetszik azt vedd meg. Mind a kettő jó választás.
2015. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Unokatesómnak szintén G3 van, az a bajom vele, hogy nem reagál gyorsan, illetve nekem kicsit furcsa, nagy telefon.A párodnak a P8 Lite van? Ha igen, az előlapi kamera háttérmegvilágosított?

2015. nov. 7. 14:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent az, hogy az előlapi kamera háttér megvilágított-e. Iphone-m sosem volt, láttam már, de nem tetszik. Egy biztos nagyon szép képeket csinál. Mondjuk szelfizni nem szokott, de a másik kamerát gyakran használja. Nincs itthon mert dolgozik, így nem tudom megnézni. Én aznap megnéztem neki, meg amit kért beállítottam, vagy megmutattam neki és én azóta se fogtam a telefonját a kezemben.
2015. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
es megvagytok vele elegedve?
2015. nov. 7. 16:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Feleségem tökéletesen elégedett vele. Sony és Samsung telefonjai voltak előtte. Azt mondta nem gondolta volna, hogy kínai telefon ilyen jó lehet. 4-5 napig bírja neki egy feltöltéssel (most kérdeztem meg, mert már hazaért). Igaz valami gyári szoftverrel be van állítva, hogy wifi-t, bluetooth-s és egyebeket a szoftver akkor kapcsolja be, ha használják. Rövid várakozás után, ha nincs használva, akkor lekapcsolja. Gyors és szerinte nagyon szép. Szerintem is szép darab. Persze van jobb is, de szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Egy barátnőjének huawey p7 (nem lite) volt, olyat akart első körben venni, de nem kaptunk. Mellesleg a szolgáltatónál egyetlen huawey-t sem tudtak adni, amit kértünk, mert elvitték mindet. Ezt egy telefonboltból vettük.
2015. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
G3-ba van háttérmegvilágítás előlapin.
2015. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
P8 Lite-ba nincs?
2015. nov. 9. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!