Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hauwei P8 Lite / Samsung J5/...

Hauwei P8 Lite / Samsung J5/ Xperia M4? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Lényeg,hogy nagyobb telefont szeretnék. Olvastam/néztem videót a telokról,a Samsung-ot már személyesen is megnéztem üzletben!

Jelenleg Alcatel Mpop-om van,és ennél jóval nagyobb jobb kamerájú vakus telefont szeretnék!Ami nem indul ujra,nem hív fel senkit miközbe senki nincs a telefon közelében.Max 100.000-ig



#telefon #Samsung #Hauwei P8 #Xperia! Okostelefon
2015. nov. 8. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem.Ami nekem szimpatikus az a Xiaomi Remdi Note 2 vagy a Ms Lumia 640xl.
2015. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

J5 volt a kezemben, tragédia.


Nexus 5.

2015. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak Android jön be,Ugyh Lumiát semmi pénzért!Elég volt 5napig!Igazából olyan érdekel ami Extreme digitálnál kapható.De köszönöm a válaszokat
2015. nov. 8. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez is megbízható.

[link]

Én ezt venném,mert a Nexus-szal van egy szinten,ugyan úgy hosszú rá a támogatás.

Ami miatt kiesik az M4 meg a J5.

Rövid támogatás,szoftverileg egyik sem lesz hosszú ideig támogatva(+ még a teljesítményt leszívó skin),az összeszerelés és a jó anyaghasználat nem erőssége egyiknek sem.

Ami ezek közül szóba jöhet az a P8 Lite.De én inkább Nexus 5-öt,Oneplus One-t vagy Moto X-et vennék(bár a redmi se rossz).

2015. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
+1 az előzőnek
2015. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lel, 100.000? Azonnal befektetni egy Nexus 5-be. Amiket írtál, felejtsd el.
2015. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Írnátok erről a Nexus 5-ről?

Hogy miért ajánljátok stb?

2015. nov. 9. 09:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Érvek a Moto-ról és a Nexus-ról:

Szoftverileg a legjobbak(gyári droid a Nexus-on,a Moto pedig szinte semmiben nem különbözik),hosszú a támogatásuk(3-4 évig BIZTOS támogatva lesznek),ár/érték arányban a legjobbak(hardwareileg is szinte a legjobbak).Azt kell mondjam hogy ha ezek is kaphatóak lennének hivatalosan mondjuk a szolgáltatóknál akkor kitolnák a piacról a Samsung-ot és a Sony-t.

2015. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 9. 14:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezekről a helyekről érdemes rendelni(ha találsz):

MediaMark,EDigital,Expanys,eBolt.

Amit linkeltem az jó lesz.

2015. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!