Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismer fel 5 gb-ot a...

Miért nem ismer fel 5 gb-ot a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most vettem egy androidos telefont, 4.4.2-es kitkat rendszer van rajta.

Az lenne a gondom, hogy 5 giga szabad tárhely van még a belső memórián, de csak 1 et használ, ezáltal, ha letöltök valamit és elkezd betelni akkor 1 gb-om van az 5 helyett, pedig jelzi is ezt az 5 GB-ot, de mégse tudom használni, csak, ha PC-re csatlakoztatom, mert akkor ott normálisan felismeri és tudom használni. Miért van ez?



#Android #tárhely #Kitkat 4.4.2
2015. nov. 9. 21:45
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

A kérdésból nem szűrődött le, úgyhogy biztos ami biztos tisztázom az alapokat.

A memóriának két része van, a "hozzáférhetetlen" belső tárhely, amin a rendszer és az appok vannak, és a felhesználói tárhely (ez nem mindig van, olcsóbb telefonokban nincs) amire te is tudsz pakolni mindenfélét. Ezen felül lehet még külső tárhely (SD).

Neked melyik tárhelyed kezd el betelni? Ha gépről látod a tárhelyet, feltételezem, hogy az a felhasználói tárhely. Nem lehet, hogy a belső kezd el betelni, a felhasználóin meg még van sok szabad?

2015. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!