Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni,...

R.Erika kérdése:

Telefont szeretnék vásárolni, de tanácstalan vagyok milyet is?! Kb 50-60e értêkben. Ami talán szempont hogy nagy legyen a belső tárhely és szép képekete kêszítsen. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért a legjobb a Moto G 2015.

Szép képeket csinál,a tárhellyel nem lesz probléma

2015. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a lumia 640-et vagy a 640 XL-t nézd meg (amelyik jobba tetszik).
2015. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha Windows Phone-ban gondolkozol, akkor igen, Lumia 640, 640 XL, esetleg 735 - kb. a tudásuk is egyforma, és árban is bőven kijönnek 60-ból! De ha Androidos kell, akkor szerintem egyértelműen Huawei P8 Lite, normális webáruházak közül csak a Mobilbirodalom-ban és a Mobilvarázs-ban van 60 ezer alatt, ennyiért pedig a legjobb vétel!
2015. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Norbi658441 ***** válasza:
54%
Szerintem ha androidos telefont szeretnél,akkor jó választás lehet a Samsung Galaxy J5 (J500F) Mobiltelefon.Hogy miért is?-mert nagyon strapabíró telefon,nem melegszik,és nem recseg-ropog a háza.Ez a telefon egy erős középkategóriának a tetejét súrolja.Azaz egy hétköznapi embert simán kielégíti.Akkumlátorja 2600mAh,ami kb. normális használat mellett 2(talán 3)napot is kibír.5'-os HD amoled kijelzője van,amin minden betű szépen látszódik(bár nem a legszebb kijelző,de azért ilyen árkategóriában nagyon jónak mondhatő,vannak ennél sokkalta rosszabbak is).Minden játékot akadás mentesen visz,nem lesznek laggok.Előlami(szelfi)kamerája 5mpx,ami elég jó paraméter,és a hátsó kamera 13mpx.A legújabb 5.2-es android frissítés is megjelent hozzá.Szerintem ha nincsenek nagy igényeid,akkor ez a telefon pont ideális lenne számodra.2évig biztosan ki fog elégíteni minden igényt.
2015. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnézem mindegyik telefont.Androidos telefont szeretnék inkább. 😀
2015. nov. 10. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem ajánlok Samsung-ot a középkategóriában:Olcsó anyaghasználat,a támogatásuk elég gyatra,a saját Android felületük optimalizálatlan(TouchWiz).
2015. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor te mit javasolnál?
2015. nov. 11. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább Lumia-t ennyiért.Mert elég kevés használható Androidos telefon van ebben a kategóriában.640 az elég jó,volt szerencsém élőbe tesztelni.Esetleg:Moto G 2015,P8 Lite,Honor 5-öt ha találsz ennyiért.
2015. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!