Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumia 535-ös telefonomon ....

Néneth Krisztián(némó) kérdése:

A Lumia 535-ös telefonomon . Az áruház kérdezte az email címemet jelszavamat megadtam és akkor azt írta hogy a telefonszámomra ír egy sms-t egy megerösítő kódot de nem tudta elküldeni azt írta nem küldhető el. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Csináltam másik Microsoft fiókot de nem tudom hogy kéne átállítani vagy hogy úgy működne e.

2015. nov. 10. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Fuss neki mégegyszer!

Ha email-címed a kérdés, miért adod meg jelszavad? A kettő ismeretében nevedben, helyetted oda és olyan levelet írnak, ahova és amilyen NEKIK tetszik, a balhé a tied!

Sürgős jelszócsere!

Jelszavad erősségét ITT tudod ellenőrizni:

[link]

2015. nov. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es, valamit nagyon elnéztél, mivel a windows phone-os áruháznak tényleg van egy ilyen megerősítő rendszere. Kedves kérdező, először próbáld meg egy másik telefonba rakni a sim kártyát, ha így sem küldi el az sms-t, akkor nyomj egy hard resetet a telefonodra és akkor olyan lesz a telefonod, mint amikor vetted. Be tudsz akkor jelentkezni a másik fiókkal
2015. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. nov. 11. 23:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam másik telefonba berakni de nem küldi el nem lehet megváltoztatni a számot
2015. nov. 12. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam másik telefonba berakni de nem küldi el nem lehet megváltoztatni a számot?
2015. nov. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!