Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi lehet a gond?

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Lumia 830-as telefonom van, eddig nagyon szerettem a Nokia/Microsoft telefonokat, de mostanság csak a gond van velük. A legnagyobb problémám, hogy az alap kamera programja folyamat lefagy és nem menti el a képeket amikor fényképezek valamit, leginkább selfie módban. Akármelyik másik applikációt töltöm le a kamerához ugyan ezt csinálja. Van valakinek valami ötlete, hogyan tudnám ezt kiküszöbölni?

2015. nov. 10. 07:49
 1/10 Tengor ***** válasza:
Memória kártyára készítené a képeket? Kártya hibátlan?
2015. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen memóriakártyára menti a képeket
2015. nov. 10. 09:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Átállítottam, hogy telefonra mentse, de akkor se lett jobb. Ugyanúgy lefagy állandóan.
2015. nov. 10. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 830-am van és egy-két hete nekem is ezt csinálja, de csak a LUMIA CAMERA. A másik kamera megy rendesen, de a lumia camera nem csinálja meg a képeket, ahogy írtad te is. Nekem nagy valoszinuseggel a memo.kártyával van gond, de a telóra se menti le, szóval pasz. :( Engem is zavar, de ezen kivul semmi baja nincs. Ès bizton állítom, hogy a windows phone, még mindig jobb mint az android:) Valami gond lehet a háttérben, írtam is a fejlesztönek, h javítsák de, hogy megkapták-e, azt nem tudom, de sztem rajta vannak. Remélem segítettem, és nyugi nem te vagy az egyetlen, aki evvel a hibával küszködik :) Kitartás :)
2015. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én már megpróbáltam mindent, amit lehet, de semmi változás sajnos :(
2015. nov. 15. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint én :) Lehet kesö de elmondom. Szóval én vettem egy 32 Gb kingston UHs-l memo kártyát, és a probléma megoldódott :)
2015. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jó neked. Nekem még mindig nem megy, pedig már visszaállítottam újra gyári állapotba az egész telefont, de semmi. Memóriakártya függő lenne nálam is?
2015. nov. 30. 18:39
 8/10 Tengor ***** válasza:

Honnan tudjuk? Kipróbáltad már memória kártya nélkül, vagy úgy h a belső memóriába tegye a képeket? Másik memóriakártyával?

Ha nem a memóriakártya, akkor hardver hiba lesz. Garanci és/vagy szerviz.

2015. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Betettem most én is egy másik memóriakártyát, de akkor se változott semmi. Úgyhogy nálam sajnos ez más problémából ered. . csak nem tudom, hogy mi nem jó. :(
2015. nov. 30. 18:49
 10/10 Tengor ***** válasza:
Mint írtam valami hardveres. Otthon nem fogod tudni javítani (ha tudnád, már megtetted volna)
2015. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!